نمایشگاه شهر هوشمند 1402

به نام خدا

“مهار تورم، رشد تولید”

تجدید ساختار اقتصادی و اجتماعی جهانی، تحولی در مفهوم توسعه شهری و مدل های نوین آن به وجود آورده است. شهر هوشمند الگویی مسلط برای توسعه شهرها در جامعه اطلاعاتی است. شهرهای هوشمند، به عنوان آینده شهرهای انسانی، شهری فعال در زمینه فناوری، انعطاف پذیری، پایداری، خلاقیت و قابل زندگی در جهان پیش بینی شده است. به عبارت دیگر شهر های هوشمند در حال تبدیل شدن به بخشی از چشم انداز دولت سیزدهم هستند; زیرا با هدف افزایش کیفیت زندگی شهروندان ظهور یافته است.

چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند با هدف “توسعه زیرساخت حمل ونقل برای ترافیک هوشمند”، “ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت های دانش بنیان به منظور بهره گیری بیشتر از علوم و فنون روز”و “ارتقای روش های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و فناوری جدید به کشور” برگزار شد. این نمایشگاه نقش بسیار مهمی در توانمند سازی شهر های نوآور و تصمیم گیری بهتر مدیران شهری به منظور ارائه مطلوب خدمات نوین شهری دارد.

 

شرکت صدر پیمایش ماندگار با رویکرد هوشمند سازی شهرها در بهبود و ارتقای مدیریت و برنامه ریزی شهری، خدمات خود را در قالب نقشه برداری هوایی و ثبت املاک به نمایش گذاشت. محصولات این شرکت با استقبال بی نظیری از طرف بازدیدکنندگان رو به رو شد.

 

گزارش تصویری از حضور شرکت صدر پیمایش ماندگار در نمایشگاه شهر هوشمند:

 

نمایشگاه شهر هوشمند    شرکت صدر پیمایش ماندگار    نقشه برداری هوایی    صدر پیمایش ماندگار

اطلاعات بیشتر در خبرگزاری ایسنا

11 – 13 تیرماه 1402 تهران، مصلای امام خمینی(ره)

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *